Встановлені виплати ще 24 українцям, незаконно позбавленим волі РФ – Мінреінтеграції

Міжвідомча комісія з розгляду питань, пов’язаних з визнанням осіб такими, що були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії РФ проти України, та здійсненням заходів, спрямованих на їх соціальний захист, ухвалила рішення виділити матеріальну допомогу 21 громадянину України, які позбавлені свободи внаслідок збройної агресії РФ та досі знаходяться за ґратами, а також ще трьом українцям, які повернулись з російського полону.

Фото: president.gov.ua

Про це повідомляє міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

«Відтак, матеріальну допомогу по 100 тисяч грн отримають родини ще 21 українських громадян, яких позбавлено свободи внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, і які досі знаходяться за ґратами. Ще троє українських громадян, звільнених з російського полону, також отримають матеріальну допомогу від держави у розмірі 100 тисяч гривень», – йдеться у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, на відповідні виплати будуть направлені 2,4 млн грн.

За інформацією міністерства, на наступному засіданні міжвідомчої комісії очікується розгляд ще близько 50 заяв, отриманих від позбавлених волі або їх родин.

У Мінреінтеграції також зазначили, що 1 вересня Міжвідомча комісія виділила по 100 тис. грн родинам десяти українських громадян, незаконно ув’язнених РФ. Також аналогічну суму отримали 18 українських громадян, звільнених з російського полону.

Нагадаємо:

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine