Прокурор АРК і Севастополя Поночовний представив своїх нових заступників

Керівник прокуратури АР Крим та міста Севастополя Ігор Поночовний представив колективу прокуратури автономії своїх заступників: посаду першого заступника керівника прокуратури АР Крим та Севастополя обійматиме Секретар Віталій Віталійович, посаду заступника керівника – Сулейманов Наріман Ресутович.

Фото: прокуратура АРК і Севастополя

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

«Віталій Секретар працює в прокуратурі автономії з часу її передислокації до м. Києва, останній рік займав посаду заступника прокурора і за час своєї роботи зарекомендував себе виключно як професіонал, повною мірою обізнаний у специфіці нашої роботи в умовах збройного конфлікту.

Наріман Сулейманов – досвідчений працівник, який починав свій трудовий шлях з судових органів у м. Севастополі, після цього працював на різних посадах у військових прокуратурах, остання посада – заступник прокурора Донецької області. Безперечно, Сулейманов Н.Р., як кримчанин, вмотивований докласти максимум зусиль задля деокупації півострова» – зазначив керівник прокуратури автономії Ігор Поночовний.

Секретар Віталій Віталійович народився 10 лютого 1988 року у м. Волочиськ Волочиського району Хмельницької області. У 2008 році закінчив Хмельницький університет управління та права, а у 2010 році – Національну академію прокуратури України.

Віталій Секретар, фото: прокуратура АРК і Севастополя

Із листопада 2010 року до квітня 2014 року перебував на посадах прокурора відділу організації представництва, прокурора відділу захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури Донецької області.

Із жовтня 2014 року – прокурор відділу представництва інтересів громадян та держави в суді прокуратури Автономної Республіки Крим.

12 листопада 2019 року наказом Генерального прокурора № 479к призначений на посаду заступника прокурора Автономної Республіки Крим. У жовтні 2020 – призначений на посаду першого заступника керівника прокуртаруи АР Крим та м. Севастополя.

Cулейманов Наріман Ресутович – народився 29 квітня 1988 року в с. Улугабад, м. Гулістан Сирдар’їнської області Республіки Узбекистан. У 2010 році завершив навчання в Національній юридичній академії України імені Я. Мудрого за спеціальністю «правознавство».

Наріман Cулейманов, Фото: 0629

З грудня 2010 року по червень 2013 року займав посади секретаря Нахімовського районного суду м. Севастополя та помічника судді Апеляційного суду м. Севастополя.

З січня 2014 року по лютий 2020 року послідовно обіймав посади прокурора Севастопольської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Кримського регіону України; прокурора та слідчого Дарницької прокуратури, військової прокуратури Дарницького гарнізону, Львівського гарнізону, слідчого в особливо важливих справах.

З лютого 2020 року був призначений на посаду заступника прокурора Донецької області. З жовтня 2020 року – заступник керівника прокуртаруи АР Крим та м. Севастополя.

  • Прокуратура Автономної Республіки Крим реорганізована в прокуратуру Автономної Республіки Крим та міста Севастополя і 11 вересня розпочала роботу в оновленому форматі.
 
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine