РФ намагається дискредитувати керівництво України – розвідка

Українська розвідка повідомляє, що РФ намагається дискредитувати вище державне та військове керівництво України, щоб спровокувати недовіру до посадовців.

Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю ГУР МО України.

«Російська Федерація активізувала заходи з дискредитації вищого державного та військового керівництва України. З цією метою активніше використовуються проросійські ЗМІ, журналісти та агенти впливу, у т. ч. на території України.

Основною метою інформаційної кампанії, яку перед собою ставить Кремль, є провокування недовіри до вищих посадових осіб нашої держави та дискредитація їхньої діяльності з урегулювання ситуації на фронті війни з РФ».

У розвідці відзначили, що окремим напрямом російської пропаганди є критика керівництва України та органів влади щодо вирішення соціальних та економічних проблем. Зокрема тих, які пов’язані з епідемією COVID-19.

Повідомляється, що кампанія з дискредитації відбувається на фоні зусиль президента Володимира Зеленського і Міноборони підвищити ефективність дій на Донбасі та впровадити в українському війську систему реформ за стандартами НАТО.

У відомстві зазначають, що російська інформатака свідчить про слабкість позицій РФ та неспроможність Кремля досягти свої цілей в Україні.

При цьому у розвідці не зазначають про які саме дискредитаційні факти йдеться, проте головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак 25 листопада повідомив, що інформація про начебто скасування премій до грошового забезпечення військовим у районі ООС, не відповідає дійсності.

  • На окупованому Донбасі командування російських окупаційних військ під наглядом комісії Південного військового округу Збройних Сил РФ з 19 жовтня проводить у з’єднаннях і частинах 1-го та 2-го армійських корпусів комплексну підсумкову перевірку за 2020 навчальний рік, у рамках якої окупанти проводять мобілізаційні збори з резервістами.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine