У Криму ремонтують трасу Дубки – Левадки, яка обвалилася вдруге за місяць

Новини
Обвал на об'їзній трасі Дубки - Левадки в Сімферополі, 28.11.2020 Фото: c-inform.info

В окупованому Криму працівники підприємства «Кримавтодор» усувають наслідки обвалу на трасі Дубки – Левадки, який стався 28 листопада. Це другий обвал за місяць, перший стався 10 листопада. Причина НП на автотрасі вартістю понад 6 млрд рублів – неякісно виконані роботи з влаштування основи дороги російською компанією «Сибавтобан».

Про це повідомляє видання «Кримінформ» з посиланням на прес-службу «Кримавтодор».

«Працівники «Кримавтодору» приступили до робіт на місці обвалу дорожнього покриття», – відзначили в прес-службі.

Частина узбіччя на трасі Дубки – Левадки в Сімферополі, яка є частиною автотраси «Таврида», обвалилася в районі мосту через залізничні колії 28 листопада. Перший обвал на цій ділянці стався 10 листопада.

При цьому в російській компанії «ВАД», яка будувала трасу «Таврида», стверджують, що будівництвом цієї ділянки дороги займалася збанкрутіла російська компанія «Сибавтобан».

«Це дорога, яку будувала компанія «Сибавтобан», компанія «ВАД» не має відношення до її будівництва і до дефектів, які виявилися після того, як рух було запущено», – розповів прес-секретар компанії «ВАД» Григорій Назаров.

Будівництвом чотирьохсмугової об’їзної дороги Сімферополя Дубки – Левадки займалася сибірська компанія «Сибавтобан». Гендиректор компанії влітку 2019 року став фігурантом кримінальної справи за статтею про часткову невиплату зарплати понад трьох місяців. У травні 2020 року компанія була визнана банкрутом.

Будівництво дороги почалося в лютому 2017 року. Незважаючи на те, що об’єкт не був зданий в експлуатацію, рух по трасі було відкрито 7 лютого 2019 року. Вартість будівництва траси за контрактом склала 6,14 мільярда рублів.

Нагадаємо:

  • У Криму практично розсипається об’їзна дорога Дубки-Левадки в Сімферополі, побудована окупантами за 6 мільярдів російських рублів, яка є частиною автотраси «Таврида».
  • 27 серпня 2020 року російський президент Володимир Путін в окупованому Криму відкрив рух по одній з ділянок автотраси «Таврида», введення в експлуатацію 250 кілометрів якої від Керчі до Севастополя планували до кінця 2020 року. Путін проїхався за кермом президентського лімузина по трасі і доручив побудувати більше з’їздів з неї в бік моря «для зручності туристів».