Зеленський призначив Гусєва гендиректором Укроборонпрому, звільнивши з посади голови Херсонської ОДА

Новини
Гендиректор Держконцерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв Фото: IPC-Херсон

Президент України Володимир Зеленський 3 грудня призначив Юрія Гусєва генеральним директором Державного концерну «Укроборонпром», попередньо звільнивши його з посади голови Херсонської облдержадмінстрації.

Відповідні указі президента опубліковані на сайті глави держави.

Указом №529/2020 Зеленський звільнив Гусєва з посади голови Херсонської ОДА.

Ще одним указом №532/2020 президент призначив Гусєва гендиректором Державного концерну «Укроборонпром».

Як повідомляє Офіс президента, Зеленський наголосив на важливості завершення реформи «Укроборонпрому» та налагодження роботи підприємств оборонно-промислового комплексу, щоб українська армія могла отримувати нові сучасні види озброєнь.

«Усі корупційні схеми, які роками існували в «Укроборонпромі», мають бути ліквідовані», – зазначив президент.

Зеленський зауважив, що Гусєв показав себе ефективним керівником на посаді голови Херсонської ОДА. Зокрема, у регіоні активно розбудовувалася дорожня й туристична інфраструктура, були модернізовані два контрольні пункти в’їзду-виїзду (КПВВ) на адміністративній межі з тимчасово окупованим Кримом. Глава держави висловив сподівання, що не менш ефективну роботу Гусєв продемонструє на посаді очільника «Укроборонпрому».

Нагадаємо:

  • 13 липня 2019 року президент Володимир Зеленський в Херсонській області на адмінкордоні з окупованим Кримом представив новопризначених голову Херсонської ОДА Юрія Гусєва та представника президента в АРК Антона Кориневича. В ході наради Гусєв пообіцяв запустити дві нові режимних зона на КПВВ «Чонгар» і «Каланчак» до 15 листопада, сервісні зони – до 20 грудня.
  • В 2014—2016 роках Гусєв працював в міністерстві оборони України: був керівником департаменту економічної активності, заступником міністра та Головою Ради реформ Міноборони.