В Ощадбанку пояснили, скільки списують з пенсійної картки переселенця за СМС-інформування

Новини
Фото: pfu.gov.ua

Внутрішньо переміщені особи (ВПО) за послугу СМС-інформування в Ощадбанку оплачують 7 грн на місяць. Крім того, з 1 грудня вони можуть знімати пенсії без комісії у банкоматах та відділеннях банку.

Таке роз’яснення дали в колл-центрі Ощадбанку, повідомляє портал «Донецкие новости».

Переселенка Христина поцікавилася, який зараз тариф за користування послугою СМС-оповіщення. «Ощад 24/7» у неї не підключений, а СМС про зарахування або зняття пенсії приходять на телефон.

«У тарифному пакеті «Мій рахунок», призначеному для цільових виплат, комісія за СМС-інформування становить 7 грн і списується щомісяця в день білінгу – це передостання субота місяця, за умови наявності в останньому тижні місяця не менше одного робочого дня», – йдеться у відповіді офіційного представника банку.

В Ощадбанку також відзначили, що детально перевірити списання комісій по своєму рахунку можна через систему «Ощад 24/7» або контакт-центр за номером телефону: 0-800-210-800.

Крім того, Христина поцікавилася, яку суму можна знімати на місяць без комісії: їй прийшло СМС, що з 1 грудня без комісії можна знімати пенсії. У неї – електронне пенсійне посвідчення, яке одночасно є банківською картою Ощадбанку.

«З першого грудня, дійсно, були змінені тарифи банку на зняття готівки, тепер немає обмеження на зняття готівки без комісії в банкоматах/відділеннях Ощадбанку. У мережі інших українських банків – зняття до 10 000 грн/міс. не тарифікується, понад – 1% + 5 грн», – повідомили у банку.

Як повідомлялось, термін дії прострочених платіжних карток Ощадбанку пенсіонерів зі статусом внутрішньо переміщених осіб продовжений поки до 1 січня 2021 року. До цієї ж дати плюс 60 днів після закінчення карантину банк відстрочив для них проходження ідентифікації.

Ощадбанк нараховує в повному обсязі і вчасно усі кошти на рахунки пенсіонерів зі статусом ВПО, які зараз через карантинні обмеження не можуть виїхати з окупованого Донбасу на підконтрольну українській владі територію. Пенсії очікують своїх власників і будуть доступні при першому їхньому зверненні.

Нагадаємо:

  • Ощадбанк продовжив до 1 січня 2021 року дію платіжних карток переселенців, обслуговуються за тарифним пакетом «Мій рахунок», через карантин і тимчасові обмеження, викликані COVID-19.
  • Віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков зазначив, що пенсіонери з непідконтрольного Донбасу зможуть отримувати пенсії, навіть якщо їх карти Ощадбанку вже прострочені, а вони не можуть перетнути КПВВ через карантин. Рішенням Кабміну знято обмеження щодо верифікації в 60 днів до того, як буде завершено повністю карантин.
  • Ощадбанк пояснив, що продовження дії електронних пенсійних посвідчень (ЕПП), які одночасно є банківськими картками, до 1 січня 2021 року, стосується виключно карток пенсіонерів, які мають статус внутрішньо переміщених осіб (ВПО).