В Україні для отримання 8 тисяч гривень одноразової допомоги до пенсійного фонду звернулися понад 480 тисяч громадян

Новини
пенсий
Фото: Главком

В уряді опрацювали вже 456 тисяч заявок на отримання допомоги для людей, чия господарська діяльність страждає внаслідок карантинних обмежень. Підприємцям та найманим працівникам вже виплатили 3,6 млрд грн.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Загалом для отримання 8 тисяч гривень одноразової допомоги до пенсійного фонду звернулися понад 480 тисяч людей. Шмигаль зазначив, що кошти ще не перерахували переважно тим, хто зареєструвався в останні дні минулого року.

«Можу запевнити, що ці громадяни отримають передбачену для них допомогу протягом першої половини січня», — пообіцяв прем’єр.

Шмигаль також нагадав, що уряд звільнив підприємців першої групи від нарахування та сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ) за себе на період з 1 грудня 2020 року до 31 травня 2021 року.

  • Український бізнес і наймані працівники можуть отримати обіцяні 8 тис грн через додаток «Дія» з 14 грудня. Одноразова допомога виплачуватиметься ФОП і найманим працівникам. Щоб оформити її через додаток, треба зайти у розділ «Послуги» і заповнити заяву. Гроші будуть зараховані на особистий гривневий рахунок до 31 грудня 2020 року. Для цього потрібно вказати IBAN свого особистого гривневого рахунку.