Поклонська стверджує, що Генпрокуратура РФ порушила кримінальну справу через забудову Фороського парку в Криму

Новини
Будівництво у Фороському парку Скріншот відео: YouTube / Форосский Парк

Колишня «прокурор Криму», а нині «заступник голови комітету Держдуми РФ з міжнародних справ» Наталія Поклонська стверджує, що Генпрокуратура Росії порушила кримінальну справу за результатами виявлених в ході перевірки порушень природоохоронного законодавства при будівництві на території Фороського парку в окупованому Криму, яке ведуть структури з Татарстану, тісно пов’язані з компанією «Татнефть».

Про це Поклонська повідомила 22 березня на своїй сторінці в Facebook.

«Попередньо хочу повідомити, що в ході прокурорської перевірки було виявлено порушення природоохоронного законодавства при проведенні будівельних робіт на території Фороського парку. За результатами порушено кримінальну справу і винесено інші документи прокурорського реагування. При надходженні повної інформації з Генеральної прокуратури Росії обов’язково поінформую додатково», – написала колишня «прокурор Республіки Крим».

Нагадаємо:

  • Центр журналістських розслідувань у матеріалі ««Нью Казань» у Форосі: Як високі чини Татарстану колонізують берег Криму» розповів, як топ-посадовці російського Татарстану та тісно переплетений з ними і державними компаніями бізнес колонізували кримський Форос. Корумповані клани «казанських» скуповують землі і нищать безжальною забудовою Фороський парк-пам’ятку. Розкішні дачі тут мають родини експрезидента Республіки Татарстан Шаймієва, ексвіцепрем’єра і радника нинішнього президента Татарстану Равіля Муратова, керівника апарату президента республіки і ексглави МВС Асгата Сафарова та інших чиновників. І в приватизації вкраденого в України санаторію «Форос», і в незаконній забудові його території відслідковується зв’язок із акціонерною компанією «Татнефть», яка вперто віднікується від незаконних оборудок у Форосі, бо побоюється західних санкцій.