У «ДНР» хваляться новим озброєнням з Росії і впевнені, що поставки триватимуть

Бойовики в так званій «ДНР» хваляться новим озброєнням і технікою, що надійшли з Росії, і висловлюють впевненість, що поставки триватимуть. Мобільні роти, оснащені новою російською технікою і сучасною зброєю, увійшли до складу так званої «народної міліції ДНР» (самоназва незаконного збройного формування в ОРДО).

Фото: ostro.org

Про це йдеться в репортажі одного з пропагандистів «республіки», передає сайт «ОстроВ».

«На Донбасі армії Народних Республік готуються до можливого відновлення активних бойових дій. 30 березня комплексні заняття з бойової підготовки пройшли у п’ятому окремому загоні «Оплот» Народної Міліції, в ході яких вперше були продемонстровані мобільні роти на пікапах «УАЗ Патріот», – пише автор, підтверджуючи свої слова фотографіями.

«Мобільні роти були сформовані в армії ДНР в цьому році, за досвідом війни в Карабасі, а також інших сучасних конфліктів», – уточнює він.

Фото: ostro.org

Кожна машина обладнана туреллю з можливістю ведення вогню на 360 градусів, а також з високими кутами піднесення. На турелях встановлені великокаліберні кулемети «Утес», кулемети Калашникова, а також установки протитанкових керованих ракет.

Фото: ostro.org

Заняття з підготовки російської техніки і зброї до бойових дій на Донбасі відвідав особисто ватажок «ДНР» Денис Пушилін.

Автор репортажу висловлює впевненість, що «кількість важкого озброєння в мобільних групах на автомобільній техніці буде надалі збільшуватися».

При цьому він дає зрозуміти, що не тільки російські кулемети і ПТУРи були завезені з Росії останнім часом. «Ми ж сьогодні не бачимо, що ще заховано під брезентом, крім встановленого на турелях озброєння», – інтригує він.

В середині березня 2021 року в ОРДЛО з Росії були поставлені позашляховики УАЗ «Патріот Пікап». «На даний момент на постійній основі оновлюється матеріально-технічна база підрозділів, Народна міліція отримує нову техніку», – заявив тоді ватажок «ДНР» Денис Пушилін.

Фото: ostro.org

Він не уточнив, звідки на окуповану територію йдуть поставки нової російської військової техніки. Офіційно маріонеткова влада «ДНР» запевняє, що воюєь «трофейним озброєнням». Однак на фото чітко видно, що російські УАЗи та встановлене на них озброєння абсолютно нові, які не стояли раніше на озброєнні ЗСУ та Національної гвардії України.

Росія на постійній основі підтримує окупаційну владу Донбасу зброєю, боєприпасами, бойовою технікою та особовим складом. Росія так само категорично виступає проти моніторингу неконтрольованого України ділянки державного кордону, через який на окупований Донбас регулярно заходять колони військової техніки.

Нагадаємо:

  • Ватажок так званої «ДНР» Денис Пушілін пообіцяв, що на окупованій території Донецької області буде проводитися загальний призов чоловіків до незаконних збройних формувань (НЗФ). Необхідність загального «військового обов’язку» він пояснив неминучістю «війни з Україною».
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine