Зеленський призначив експосла України в Туреччині Сибігу заступником глави Офісу президента

Новини
Заступник глави Офісу президента України Андрій Сибіга Фото: Джафер Умеров/UATV

Володимир Зеленський призначив колишнього посла України в Туреччині Андрія Сибігу заступником глави Офісу президента, який займатиметься питаннями зовнішньої політики та розвитку стратегічного партнерства.

Відповідний указ №221/2021 від 1 червня опублікований на сайті глави держави.

«На посаду заступника керівника Офісу Глави держави призначено досвідченого дипломата Андрія Сибігу. Він зосередиться на широкому спектрі питань зовнішньої політики та розвитку стратегічного партнерства», – йдеться в повідомленні Офісу президента.

При цьому запроваджено посаду заступника керівника Офісу президента, який сфокусується на напрямі європейської та євроатлантичної інтеграції України. Цю нову посаду обійматиме Ігор Жовква. Також створено відповідний структурний підрозділ.

До першочергових завдань Ігоря Жовкви належатиме координація співпраці з віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та Верховною Радою.

«Сьогодні події в глобалізованому світі, без сумніву, потребують ще більшої проактивності та ініціативності з нашого боку. Саме тому президенту потрібна максимально різностороння, професійна та своєчасна відповідна експертиза – у швидкому темпі та в професійній модерації», – зазначили в Офісі президента.

Нагадаємо:

  • 19 травня 2021 року президент Зеленський указом №200/2021 звільнив Андрія Сибігу з посади посла України в Туреччині.
  • Андрій Сибіга розпочав дипломатичну кар’єру в МЗС України у 1997 році. Працював у посольстві України в Польщі. 23 серпня 2016 року був призначений послом України в Туреччині.