УАФ хоче переконати УЄФА залишити слоган «Героям слава» на формі збірної України

Новини
Фото: Facebook Андрей Павелко

Українська асоціація футболу (УАФ) проводить переговори з Спілкою європейських футбольних асоціацій (УЄФА), щоб залишити слоган «Героям слава» на формі збірної України, який УЄФА заборонила після звернення Російського футбольного союзу (РФС).

Про це пише видання Tribuna.com з посиланням на джерело в УАФ.

Раніше в Українській асоціації футболу виданню повідомили, що УЄФА проаналізував нову форму збірної України після запиту з боку РФС і зобов’язав прибрати з неї напис «Героям слава».

В УЄФА відзначили, що карта України на формі не порушує правил, оскільки ООН визнає відповідні кордони держави.

Слоган «Слава Україні» також залишиться на екіпіровці, оскільки сам по собі може розглядатися як неполітичний.

При цьому другий слоган – «Героям слава» – має бути прибраний з форми, оскільки в поєднанні з першим він несе явний політичний сенс.

Як повідомив Tribuna.com джерело в УАФ, асоціація веде переговори з УЄФА, щоб залишити слоган на формі.

Нагадаємо:

  • Спілка європейських футбольних асоціацій (УЄФА) затвердила нову форму збірної України з футболу, дизайн якої обурив політиків у Росії. На формі є написи «Слава Україні!» та «Героям слава!», а також контур мапи України разом із тимчасово окупованими територіями Донбасу та Криму.
  • Євро-2020 триватиме з 11 червня по 11 липня 2021 року. У межах групового етапу збірна України 13 червня зіграє з Нідерландами, 17 червня — з Північною Македонією, а 21 червня — з Австрією.