В ОРДЛО командування ЗС РФ буде штрафувати резервістів, які не хочуть їздити на навчання – ГУР

Новини

На Донбасі командування ЗС РФ нарощує підготовку військовозобов’язаних запасу для комплектування з’єднань і частин оперативного угруповання російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях. Через небажання резервістів їздити на навчання їх хочуть штрафувати на 30 тис рублів.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«Протягом 29 червня – 3 липня 2021 на полігонах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК (Армійський корпус) триватиме третій етап зборів з резервістами. Особливу увагу супротивник приділяє підготовці спеціалістів артилерійських та мінометних підрозділів. До перевірки проведення зборів залучено офіцерів командування ЗС РФ», – йдеться у повідомленні.

Водночас, вказують у військовій розвідці, відмічено низький рівень прибуття військовозобов’язаних запасу для участі у попередніх етапах зборів резервістів (17-19 та 22-26 червня 2021 року).

«У зв’язку з цим російські окупаційні адміністрації ініціювали введення штрафів у розмірі 30 тис. рос. рублів за відсутність у «паспорті ДНР» штампу про «взяття громадянина на військовий облік», – зазначили у ГУР МОУ.

Нагадаємо:

  • У червні 2021 року у військовій розвідці надали докази того, як окупанти в ОРЛО намагаються приховати п’яний розстріл бойовиком «ЛНР» своїх чотирьох сплячих співслужбовців в районі населеного пункту Голубівське Луганської області та видати його за напад нібито української диверсійно-розвідувальної групи (ДРГ).