Жителям ОРДО не рекомендують при виїзді на підконтрольну територію брати з собою SIM-карту «оператора ДНР» через проблеми на КПВВ

Новини
Фото: ДАН

Жителям ОРДО не рекомендують при виїзді на підконтрольну територію України брати з собою SIM-карту «оператора ДНР «Фенікс»: вона не знадобиться в дорозі, а при проході через український КПВВ можуть виникнути проблеми.

Про це донеччани пишуть в соціальних мережах, повідомляє сайт DonPress.

Йдеться про SIM-карту так званого «республіканського оператора стільникового зв’язку ДНР «Фенікс». Вона дійсна лише в ОРДО і при виїзді на підконтрольну територію України просто не знадобиться. При цьому якщо її знайдуть на КПВВ на лінії розмежування, у її власника можуть бути проблеми з українськими прикордонниками.

«Я не вожу з собою «Фенікс» і не розумію навіщо її возити в Україну. Прикордонник питав пару раз при огляді сумочки і телефону … Не розумію навіщо створювати собі проблеми? З моменту карантину практично всі, хто їздить в Україну, зіткнулися з необхідністю мати картку «Водафон», щоб активувати програму «Вдома». Не на «Феніксі» ж його активують. Тому тягати з собою картку «Фенікс» взагалі немає сенсу», – пише одна з мешканок ОРДО.

За її словами, немає жодного розумного пояснення, навіщо карта «Фенікса» може знадобитися на території Росії або України.

При цьому, деякі донеччани пишуть, що це потрібно для зв’язку з перевізниками, однак у всіх водіїв обов’язково є SIM-карти офіційних мобільних операторів.

При цьому деякі донеччани скаржаться, що SIM-карта «Фенікс» їм все ж потрібна на період поїздки по території ОРДО.

«Деяким картка потрібна, щоб на території« ДНР »хоч таксі викликати або рідним додзвонитися. «Водафон» працює не на всій території «ДНР», – пишуть коментатори.

Нагадаємо:

  • В кінці липня 2021 року в ОРДО до мобільних номерів абонентів так званого «республіканського оператора стільникового зв’язку ДНР «Фенікс» додали нові номери, які доступні в Росії з кодом +7958 і належать російському віртуальному оператору стільникового зв’язку Sprint. Однак даний перехід торкнувся не внутрішніх дзвінків, а лише виклики з номерів за межами ОРДО, тобто під час дзвінка в Росії на вказаний новий номер відбувається пряме з’єднання з «Феніксом» в «ДНР».
  • В серпні 2021 року в ОРДО спостерігались проблеми в роботі українського мобільного оператора Vodafone. З підконтрольної Україні території не виходило додзвонитися абонентам на непідконтрольній території, зокрема в Донецьк, і в зворотному напрямку.