Росія почала великі навчання десантних військ в Криму

Новини
Російські бойові машини десанту БМД-3 на полігоні Опук в окупованому Криму Фото: mil.ru

В окупованому Криму міністерство оборони Росії проводить масштабні навчання десантно-штурмового і артилерійського полків Новоросійського гвардійського десантно-штурмового гірського з’єднання повітряно-десантних військ (ПДВ) за участю близько 2 тис. військовослужбовців і більше 100 одиниць бойової та спеціальної техніки.

За інформацією департаменту інформації і масових комунікацій Міноборони РФ, навчання проходитимуть протягом трьох днів на полігоні Опук в східній частині півострова, передає агентство ТАСС.

Навчання розпочнуться з марш-кидка підрозділів до місця виконання завдань. Для цього використовують бойові машини десанту БМД-4М і бронетранспортери БТР-МДМ «Ракушка», що надійшли влітку цього року в з’єднання.

«Підрозділи відпрацюють ведення оборони, в ході якої вогнем зі штатного озброєння бойової техніки спільно з зенітно-ракетними, протитанковими, вогнеметними, артилерійськими і снайперськими підрозділами виконають вправи бойових стрільб», – відзначили в російському оборонному відомстві.

Російські десантники проведуть тренування організації маневреної оборони вдень і вночі. А в заключному етапі навчання заплановані наступальні дії, що завдають шкоди умовному противнику вогнем з танків Т-72Б3, 120-мм самохідно-артилерійських знарядь 2С9 «Нона-С» і 122-мм гаубиць Д-30.

У навчаннях також задіють різні види зброї. У їх числі автомати АК-12, кулемети «Печеніг», гранатомети РПГ-7Д, 12,7-мм крупнокаліберний кулемет «Корд», реактивний піхотний вогнемет РПО-А «Джміль», автоматичний 30-мм гранатомет АГС-30, снайперське озброєння.

Нагадаємо:

  • В кінці серпня – на початку вересня 2021 року в окупованому Криму підрозділи армійського корпусу Чорноморського флоту РФ провели комплекс спеціальних навчань за видами всебічного забезпечення військ, в яких брали участь більше тисячі військовослужбовців і близько 300 одиниць військової і спеціальної техніки.
  • 20-25 вересня 2021 року біля 20 кораблів Чорноморського флоту Росії, що базуються в Новоросійську і окупованому Севастополі, взяли участь в спільних навчаннях з виконанням ракетних і артилерійських стрільб на морських полігонах в Чорному морі.