У Криму знову скасували пропагандистський «Ялтинський економічний форум» через коронавірус

В окупованому Криму знову скасували пропагандистський «Ялтинський економічний форум» (ЯМЕФ) через спалах коронавірусу. Окупанти також скасовували його в 2020 році через пандемію.

Фото: facebook.com/aksenov.rk

Про це повідомив «глава Криму» Сергій Аксенов.

«За погодженням із заступником голови уряду РФ Маратом Хуснулліним прийнято рішення скасувати проведення Ялтинського міжнародного економічного форуму та інших масових заходів», – написав Аксенов.

Він зазначив, що це рішення пов’язане зі складною епідеміологічною ситуацією і зростанням захворюваності.

«Приношу вибачення запрошеним гостям. Будемо планувати проведення ЯМЕФ на наступний рік. Як тільки дозволить ситуація, форум обов’язково відбудеться», – підкреслив Аксенов.

ЯМЕФ планувалося проводити з 4 по 6 листопада. Повідомлялося, що число учасників форуму планували обмежити.

У 2020 році ЯМЕФ повинен був пройти 23-25 квітня, проте на початку березня так званий «глава Криму» Сергій Аксенов оголосив про перенесення термінів його проведення на невизначений термін через пандемію. У липні 2020 року Аксенов заявив про перенесення «форуму» на весну 2021 року.

3 березня 2021 року кримський «віце-прем’єр», представник «Республіки Крим» при президенті РФ Георгій Мурадов повідомив, що «Ялтинський економічний форум» планують провести в жовтні 2021 року.

26 квітня Сергій Аксенов повідомив, що ЯМЕФ проведуть в перших числах листопада 2021 року.

Нагадаємо:

  • Під час «Ялтинської міжнародного економічного форуму» – найбільшого пропагандистського заходу зі статусом міжнародного, який з 2015 року РФ щорічно проводить в окупованому Криму, також проходять зустрічі «Міжнародної асоціації Друзі Криму», головне завдання якої – легалізація анексії Криму Росією і зняття західних санкцій. «Друзі окупації Криму», хоча і не є в своїй переважній більшості бізнесменами, також беруть участь в ЯМЕФ, допомагаючи створювати ілюзію масовості іноземного капіталу. Про те, як фінансується Фонд Ялтинського міжнародного економічного форуму і на які кошти утримується «Асоціація Друзі Криму», через яку Росія просуває свої інтереси за кордоном, читайте в розслідуванні ЦЖР: Мільйони для «друзів окупації Криму».
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine