Резніков подав заяву на звільнення з посади очільника Мінреінтеграції. Його призначать міністром оборони

Віцепрем’єр-міністр – міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков подав у відставку.

Олексій Резніков Фото: minre.gov.ua

Про це повідомив представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук. Резніков це не коментує.

«Олексій Резніков подав заяву про звільнення за власним бажанням, в якій також подякував за довіру. Відповідна заява зареєстрована в Апараті ВРУ», – написав Мельничук.

У вересні голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявляв, що в уряді плануються три-чотири кадрові зміни, в яких саме міністерствах – не уточнив.

Резніков був призначений на посаду віцепрем’єр-міністра України – міністра із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій у березні 2020 року.

Члени фракції «Слуга народу» делегують народну депутатку Ірину Верещук на посаду віцепрем’єр-міністра – міністра з питань реінтеграції ТОТ замість Олексія Резнікова, якого планують призначити міністром оборони, Давид Арахамія сказав на брифінгу після засідання погоджувальної ради 1 листопада, пише Укрінформ.

«Щодо пана Резнікова, я думаю, всі розуміють, що у сфері оборони та закупівель зараз суттєво змінилися правила завдяки тому, що ми ухвалили новий закон про оборонні закупівлі. Він запрацював тільки декілька місяців тому. Зараз Міністерство оборони потребує дуже швидких зміни. За погодженням разом із паном Тараном, тому що в нього є стан здоров’я, у тому числі, а зараз треба мати турборежим у міністерстві оборони, треба було шукати досвідченого менеджера, який міг би здійснювати всі ці зміни. Фактично пан Резніков уже довів свій професіоналізм і дипломатію, він має гарну репутацію серед міжнародних партнерів, тому і вирішили», – розповів парламентарій.

Читайте також матеріал Центру журналістських розслідувань Адвокат окупованих територій. Олексій Резніков очолив МінТОТ 2.0

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine