Естонія пропонує своїх експертів з міжнародного права для Кримської платформи – посол Каймо Кууск

Естонія запропонувала залучити своїх експертів з міжнародного права до роботи у Кримській платформі. Наразі в ній вже беруть участь естонські громадські організації, депутати, МЗС та інші міністерства.

Каімо Кууск, Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Фото: investigator.org.ua

Про це Каймо Кууск, Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні, повідомив в ексклюзивному інтерв’ю Центру журналістських розслідувань. 

Естонія представлена у Кримській платформі інституціями майже всіх рівнів, стверджує пан посол. 

«Як внесок Естонії в роботу платформи ми запропонували залучити наших експертів з міжнародного права. У нас є дуже хороші фахівці в цій сфері. Втім, подивимося, чи виникне потреба в цьому», – сказав Каймо Кууск.

За його словами, процес співпраці у форматі Кримської платформи вже відбувається.

«На початку жовтня відбувся унікальний візит естонських високопосадовців до України – прибули канцлери восьми міністерств та держсекретар Державної канцелярії Естонії. У Києві ми мали низку зустрічей: з радником президента України із зовнішньополітичних питань, секретарем РНБОУ, заступником міністра закордонних справ, з різними міністрами, серед яких і міністр оборони України» – сказав посол.

Він наголосив, що платформа не має обмежуватися лише самітами, потрібні конкретні дії та спільна робота. Анонсувати конкретні події чи проєкти посол пообіцяв після спільної роботи з постійним представником президента України в АР Крим Антоном Кориневичем і послами інших країн. 

Докладніше читайте в ексклюзивному інтерв’ю Каймо Кууска, Надзвичайного і Повноважного Посла Естонської Республіки в Україні Центру журналістських розслідувань, або дивіться відеоверсію. 

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine