Санкції це високоточна зброя, що стримує РФ від подальших хибних кроків – посол Каймо Кууск

Санкції проти РФ не призвели до завершення російської окупації, але вони працюють як стримувальний механізм і допомагають запобігти погіршенню ситуації.

Каймо Кууск, Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Фото: investigator.org.ua

Про це Каймо Кууск, Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні, повідомив в ексклюзивному інтерв’ю Центру журналістських розслідувань. 

Санкції дійсно працюють – про це свідчить прагнення фігурантів санкційних списків уникнути застосованих обмежень, вважає посол Естонії.

«Усі постійно оцінюють санкції. Як вони працюють? Наскільки нам відомо, дійсно працюють. Подивіться на осіб та компанії, які опинились під санкціями, – скільки зусиль вони докладають, щоб уникнути цього! Це вже є показником того, що санкції стають проблемою», – сказав Каймо Кууск.

За його словами, санкції виконують функцію стримування агресора:

«Деякі люди кажуть: це все добре, проте санкції не призвели до завершення окупації. Втім, я можу посперечатися, адже санкції допомагають запобігти подальшому погіршенню ситуації. Санкції – це стримувальний механізм. Вони змушують іншу сторону замислитись про наслідки у разі подальших хибних кроків», – наполягає посол.

Докладніше читайте в ексклюзивному інтерв’ю Каймо Кууска, Надзвичайного і Повноважного Посла Естонської Республіки в Україні Центру журналістських розслідувань, або дивіться відеоверсію. 

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine