В Сімферополі вкоротив собі віку глава кримського представництва компанії «Аерофлот»

Глава кримського представництва компанії «Аерофлот» наклав на себе руки. Йдеться про 56-річного Роберта Валєєва. 

Роберт Валєєв (ліворуч) Фото: Instagram markpereverzev

Про це повідомляють кримські медіа із посиланням на джерело в окупаційних силових структурах.

«Наклав на себе руки в офісі компанії в Сімферополі», – наводять медіа слова джерела.

За даними джерела, подія сталася у неділю, 5 грудня, але набула розголосу лише у вівторок. 

Російський телеграм-канал «Mash на волне» повідомив, що Валєєв мав летіти до начальства в Москву:

«За чотири дні до смерті 56-річний Роберт Валєєв наказав вимкнути всі камери в офісі поруч зі старим аеропортом. Коли все трапилося, він мав летіти у відрядження до Москви – зустрічатись із начальством. Востаннє Валєєв показувався на очі колег о 14:30. Потім зачинився в кабінеті і попросив розбудити його за годину. Більше так і не вийшов.

Через дві години співробітники не змогли достукатися до Роберта, вибили двері та знайшли його повішеним», – сказано у дописі каналу.

За даними каналу, Валєєв нібито залишив записку, в якій попрощався із сім’єю та звинуватив у своєму рішенні двох людей, які хотіли за допомогою кримського голови авіакомпанії розділити бюджет «Аерофлоту».

Окупаційна «влада» порушила кримінальну справу. Слідство веде “Головне управління Слідчого комітету РФ у Криму та Севастополі”.

  • На 13 пасажирських літаків російського АТ «Авіакомпанія Смартавіа», засновником якої є АТ «Аерофлот»,  за матеріалами СБУ накладено арешт за порушення порядку в’їзду та виїзду на тимчасово окуповану територію України – АР Крим. 
  • В червні 2019 року президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про застосування санкцій проти 540 компаній – зокрема й проти АТ «Аерофлот». 
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine