«Мінування» у Криму та Севастополі: закрито десятки шкіл і вишів. Аксенов та ФСБ звинуватили «ворогів з-за кордону»

Новини
минирование
Фото: КИА

21 січня у Криму та Севастополі невідомі повідомили про «мінування» десятків навчальних закладів. Після повідомлень закрили школи, виші та евакуювали учнів у Сімферополі, Севастополі та Керчі.

Як повідомляють кримські ЗМІ, заяви про «мінування» надійшли на електронну пошту 14 сімферопольських шкіл. Всі повідомлення нібито написані послідовником Влада Рослякова, який у 2018 році вчинив масове вбивство у Керченському політехнічному коледжі.

Аналогічне повідомлення надійшло до «Таврійської академії Кримського федерального університету» (до окупації – Таврійський національний університет ім. В. І. Вернадського).

Повідомлення про «мінування» всіх міських шкіл надійшло до адміністрації Керчі. Аналогічні листи на електронні адреси отримали навчальні заклади Севастополя. Із місцевих шкіл евакуювали дітей і відправили додому.

«Глава» окупованого Криму Сергій Аксенов заявив, що повідомлення про «мінування» навчальних закладів «іде з-за кордону»

«Вороги не сплять. Розмовляв із начальником управління ФСБ у Республіці Крим та Севастополі. Повідомлення йдуть із-за кордону. Це закордонні провокатори», – заявив Аксенов.

  • В жовтні 2018 року студент Керченського політехнічного коледжу Владислав Росляков влаштував вибух і стрілянину у своєму навчальному закладі, внаслідок чого загинула 21 людина. Докладно про це читайте  у матеріалі «Розстріл у Керчі: питання без відповідей»