Росія на Донбасі активізувала набір бойовиків – розвідка

Командування ЗС РФ посилює заходи щодо запобігання зниженню укомплектованості особовим складом з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) армійських корпусів.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

«З другої половини січня збільшено кількість агітаційних команд від підрозділів противника для проведення рекрутингових заходів серед населення тимчасово окупованої території в Донецькій та Луганській областях», – йдеться у повідомленні.

Водночас представники військових комісаріатів російських окупаційних адміністрацій активізували роботу з приписним складом щодо вступу на військову службу за контрактом та серед колишніх військовослужбовців окупаційних військ для поновлення їх на військовій службі.

Контроль проведення зазначених заходів здійснюють представники командування Південного військового округу ЗС РФ, які прибули на тимчасово окуповану територію в Донецькій та Луганській областях для перевірки стану комплектування особовим складом з’єднань і частин 1 та 2 АК.

  • РФ може вдатися до нових провокацій проти представників місії ОБСЄ на тимчасово окупованих територіях України.
  • Росія останнім часом продовжувала високими темпами перекидати військовослужбовців до кордону з Україною та збільшила контингент у прикордонних районах до 112-120 тисяч. Цей показник не враховує збройних сил бойовиків на Донбасі, чисельність яких оцінюється приблизно в 35 тисяч людей.
 
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine