Генштаб повідомив про російські удари по аеродромах та військових об’єктах ЗСУ

Збройні сили РФ розпочали інтенсивні обстріли українських підрозділів на сході, а також нанесли ракетно-бомбові удари по аеродромах, а також по військових об’єктах Збройних Сил України. Росія розпочала артилерійські обстріли території та населених пунктів України вздовж державного кордону. Інформація щодо десантування російських військ в Одесі не відповідає дійсності.

Про це повідомляє Генштаб Збройних сил України.

«24 лютого, о 5.00 збройні сили Російської Федерації розпочали інтенсивні обстріли наших підрозділів на сході, а також нанесли ракетно-бомбові удари по аеродромах в Борисполі, Озерному, Кульбакіному, Чугуєві, Краматорську, Чорнобаївці, а також по військових об’єктах Збройних Сил України. Водночас, агресор розпочав артилерійські обстріли території та населених пунктів України вздовж державного кордону. Повітряні Сили Збройних Сил України відбивають повітряний напад загарбника. Сили оборони держави перебувають у повній бойовій готовності, зайняли та утримують оборонні позиції. Ситуація контрольована», – йдеться у повідомленні.

Разом з ти у Генштабі заявили, що інформація щодо десантування російських військ в Одесі не відповідає дійсності.

За інформацією командування Об’єднаних Сил, 24 лютого у районі проведення ОС збито 5 літаків та вертоліт агресорів.

Нагадаємо:

  • 24 лютого 2022 року Росія напала на Україну. О 4:00 президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на Донбасі.
  • Президент Володимир Зеленський заявив, що Росія здійснила удари по військовій інфраструктурі України та по прикордонниках. В Україні вводиться воєнний стан.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine