Туреччина закрила для кораблів РФ прохід у Чорне море – Зеленський

Влада

Туреччина закрила протоки Босфор і Дарданелли для проходу російських військових кораблів у Чорне море.

Відповідне рішення ухвалив президент Туреччини Реджеп Ердоган, повідомив президент України Володимир Зеленський у Twitter.

«Дякую своєму другу, пану президенту Туреччини Реджепу Ердогану та турецькому народу за потужну підтримку. Заборона на прохід російських військових кораблів у Чорне море та вагома військова, гуманітарна допомога Україні сьогодні вкрай важливі. Народ України ніколи цього не забуде!», – написав Зеленський.

24 лютого посол України в Туреччині Василь Боднар повідомив, що Київ звернувся до Анкари із проханням закрити протоки Босфор та Дарданелли для російських кораблів. Також, він повідомив, що Україна попросила Туреччину закрити повітряний простір та протоки Туреччини для Росії.

Як повідомлялось, 26 лютого Росія заблокувала весь район в північно-західній частині Чорного моря. Азовське море перекрито повністю.

24 лютого 2022 року Російська Федерація розпочала повномасштабну війну проти України.

О 04:00 президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі.

Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення. Збройні сили України дають відсіч ворогові.

Найчастіше армія РФ без розпізнавальних знаків — це віроломство, воєнний злочин, порушення Міжнародного гуманітарного права і Римського статуту міжнародного кримінального суду.

Центр журналістських розслідувань веде хроніку війни на різних майданчиках:

YouTube: https://bit.ly/3vdHSJm

Facebook: https://www.facebook.com/investigator.org.ua/

Telegram: https://t.me/investigatorua

Twitter: https://twitter.com/InvestigatorUa

Хроніку за 24 лютого можна прочитати ТУТ.

Хроніку за 25 лютого можна прочитати ТУТ.