На роль «гауляйтера» Мелітополя погодилася депутатка від Опоблока Галина Данильченко, пов’язана із екснардепом Балицьким

Російські окупанти призначили на роль так званої «керівниці» у Мелітополі депутатку міської ради від Опозиційного блоку Галину Данильченко. За день до цього чинного міського голову Івана Федорова було викрадено представниками «МДБ ЛНР». Данильченко очолює мелітопольський завод, що належить родині екснардепа від Євгена Балицького, який нині є депутатом Запорізької обласної ради від Опоблоку.  

Галина Данильченко вже записала звернення до мешканців міста, в якому закликала «підлаштуватись під нову дійсність», а також «не брати участь в екстремістській діяльності» — так вона називає мирні проукраїнські мітинги з гаслами «Мелітополь — це Україна».

Президент України Володимир Зеленський у своєму нічному зверненні від 13 березня нагадав колаборантам про відповідальність за співпрацю з окупантами.

«Хочу сказати деяким діячам і діячкам, яким не вистачило гидливості відмовитися від розмов з окупантами: якщо хтось із них раптом спокусився на пропозиції цих окупантів, ви підписуєте собі вирок — піти слідом за більш ніж 12 тисячами загарбників, які не змогли вчасно зрозуміти, чому на Україну не варто нападати», — сказав Зеленський.

Нагадаємо:

  • Російські окупанти 11 березня викрали та вивезли в невідомому напрямку мера міста Мелітополь Івана Федорова, який відмовився співпрацювати з ними. Так звана «генпрокуратура ЛНР» повідомила про розслідування «кримінальної справи про сприяння терористичній діяльності», до якої нібито причетний Федоров.
  • 12 березня у Мелітополі викрали координаторку мітингів проти окупації Ольгу Гайсумову. Викрадення сталося після завершення мітингу на підтримку міського голови Мелітополя Івана Федорова. Ольга Гайсумова є учасницею та координаторкою акцій з гаслами «Мелітополь – це Україна».
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine