У Мелітополі викрали координаторку мітингів проти окупації Ольгу Гайсумову

Викрадення сталося після завершення мітингу на підтримку міського голови Мелітополя Івана Федорова, якого затримали окупанти 11 березня. Ольга Гайсумова є учасницею та координаторкою акцій з гаслами «Мелітополь - це Україна».

Про це повідомляють учасники мітингу у соцмережах. 

«Окупанти викрали Ольгу Гайсумову просто з мітингу! Мелітополь, виходьте!», — йдеться у повідомленні учасників мітингу, залишених і на  особистій сторінці громадської діячки, яка наразі недоступна

Від 7 ранку ранку мелітопольці зібралися на вулиці Івана Алексєєва біля будівлі райдержадміністрації, де знаходяться окупанти. Люди вимагали визволення міського голови Івана Федорова, якого викрали вчора.

Ольга Гайсумова очолює громадську організацію «Свідоме товариство Мелітополя», є активною учасницею акцій проти окупації, які вона висвітлювала в соцмережах. 

Нагадаємо:

  • Російські окупанти 11 березня викрали та вивезли в невідомому напрямку мера міста Мелітополь Івана Федорова, який відмовився співпрацювати з ними. Так звана «генпрокуратура ЛНР» повідомила про розслідування «кримінальної справи про сприяння терористичній діяльності», до якої нібито причетний Федоров.

24 лютого 2022 року Російська Федерація розпочала повномасштабну війну проти України. О 04:00 президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі.

Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення. Збройні сили України дають відсіч ворогові. Російські окупанти вчиняють сотні воєнних злочинів на території України. Це обстріли житлових кварталів та об’єктів цивільної інфраструктури, віроломство, мародерство. Це порушення Міжнародного гуманітарного права і Римського статуту міжнародного кримінального суду.

Центр журналістських розслідувань веде хроніку війни на різних майданчиках:

YouTube: https://bit.ly/3vdHSJm

Facebook: https://www.facebook.com/investigator.org.ua/

Telegram: https://t.me/investigatorua

Twitter: https://twitter.com/InvestigatorUa

Читайте хроніку війни: за 24 лютого; за 25 лютого; за 26 лютого; за 27 лютого; за 28 лютого; за 1 березня; за 2 березня; за 3 березня; за 4 березня; за 5 березня; за 6 березня; за 7 березня; за 8 березня; за 9 березня, за 10 березня, за 11 березня.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine