Окупанти готують агітаційні матеріали для «референдуму» на Херсонщині — Генштаб ЗСУ

Новини
митинг
Мітинг у Херсоні проти окупації

Російські військові друкують агітаційні матеріали, щоб провести «референдум» для створення т.зв. «ХНР».

Про це повідомляє Генеральний Штаб Збройних Сил України.

«У місті Нова Каховка окупанти використовують потужності місцевих друкарень для підготовки агітаційних матеріалів (брошур, буклетів, плакатів, бланків) для проведення «референдуму» щодо створення так званої «Херсонської народної республіки»», — йдеться у повідомленні.

  • Центр журналістських розслідувань продовжує розповідати про прислужників російських окупантів, яких спецслужби рф призначили керувати захопленими територіями у Херсонській області. З початку квітня спостерігаємо справжній парад алле-аферистів, маргіналів і просто невдах, які готові служити окупантам і виконувати брудну роботу. Про колаборантів можете прочитати у матеріалі «Посіпаки окупантів. Філіпчук, Леонтьєв, Клочко, Сивак і генічеські старости»

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках:

YouTube, Facebook, Telegram, Twitter