Путін готується до затяжної війни, не віриться, що він застосує ядерну зброю – глава розвідки США

Новини
война

Володимир Путін готується до затяжної війни з Україною. Розвідувальна спільнота не вірить, що Путін застосує ядерну зброю, якщо не відчує, що Росії загрожує існування.

Про це заявила директор національної розвідки Авріл Хейнс, пише CNN.

Наступний крок Путіна, за її словами, буде важко передбачити частково тому, що він «стикається з невідповідністю між його амбіціями та поточним потенціалом російських військових».

«Включаючи введення воєнного стану, переорієнтацію промислового виробництва чи потенційно ескалацію воєнних дій», – сказала вона.

Також британська розвідка вважає, що саме недооцінка росією українського опору і понесені через це втрати військ рф не дозволили Володімиру Путіну оголосити про військові успіхи своєї армії в Україні на параді Перемоги 9 травня.

Як повідомлялось, попри очікування, 9 травня президент росії Володимир Путін на параді в Москві під час своєї промови не оголосив війну Україні. Також нічого не сказав про можливу загальну російську мобілізацію.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках:

YouTubeFacebook, TelegramTwitter