На Херсонщині окупанти запроваджують систему перепусток, щоб скоротити можливості виїхати з області

На Херсонщині окупанти запроваджують систему перепусток, щоб скоротити можливості виїхати з області. Найближчим часом, скоріш за все, можливості виїхати з області скорочуватимуться.

Про це повідомив перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський.

«Гуманітарна катастрофа та атмосфера терору в Херсонській області змусили тимчасово виїхати величезну кількість жителів Херсонщини. З одного боку, це спростило оркам і колаборантам життя, оскільки виїхали багато активних, патріотично налаштованих громадян, які протестували відкрито та підтримували настрої решти. Це також підвищує ефективність фільтраційних заходів», – написав Соболевський.

Читайте також: Російське громадянство та герб часів Російської імперії. Що окупанти готують мешканцям Херсонщини

За його словами, кількість людей, які намагаються вирватися з тимчасово захопленої території, «ламають усю ідеологію оккупації та подальших планів створити картинку «братньої Херсощини, яка проситься у лоно матінки-росії».

«Саме тому не буде гуманітарних коридорів, саме тому практично стоять дороги, якими жителі намагаються виїхати з території області. Саме тому колабораціоністи намагаються розганяти тему херсонців, що повертаються назад. І саме тому орки запроваджують систему перепусток своєї фейкової адміністрації», – заявив Соболевський.

Читайте також: «Хто та як просуває ідеї «русского мира» у Херсоні»

рф на Херсонщині проводить зачистки людей, які загрожують окупаційному режиму. Обшуки та викрадення людей не припиняються.

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент рф Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках:

YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine