Білорусь розгортає на кордоні з Україною додаткові підрозділи – Генштаб ЗСУ

Новини
Беларусь

Білорусь розгортає на кордоні з Україною додаткові підрозділи. Також білоруські збройні сили посилено ведуть розвідку і розгортають додаткові підрозділи у прикордонних районах.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

«На Волинському та Поліському напрямках збройні сили республіки Білорусь посилено ведуть розвідку, розгортаються додаткові підрозділи у прикордонних районах Гомельської області», – повідомляє Генштаб.

Загроза ракетно-авіаційних ударів з території республіки Білорусь залишилась.

Британська розвідка зазначала, що узурпатор влади у Білорусі Олександр Лукашенко балансує між підтримкою росії і бажанням уникнути прямої участі своїх військ у російсько-українській війні, аби країни Заходу не запроваджували ще більше санкцій проти його режиму. Крім того, він боїться викликати невдоволення білоруських військових.

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент рф Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках:

YouTubeFacebook, TelegramTwitter