рф вже зазнала втрат на війні в Україні, як СРСР в Афганістані за 9 років – розвідка Британії

Кількість загиблих російських військових на війні в Україні, ймовірно, є такою самою, як у Радянського Союзу за час його дев'ятирічної війни в Афганістані. Станом на ранок 23 травня втрати особового складу російських окупантів на території України становлять близько 29 200 осіб. 

Про це йдеться у щоденному огляді британської розвідки про війну.

До такого високого рівня втрат, який продовжує зростати під час наступу на Донбасі, призвело поєднання поганої тактики на малих висотах з обмеженим прикриттям з повітря, відсутністю гнучкості та командного підходу, який готовий посилювати невдачі та повторювати помилки, відзначається у зведенні.

Розвідка наголошує, що російська громадськість у минулому виявляла чутливість до втрат, понесених під час воєн за вибором. Тому у міру зростання кількості жертв в Україні втрати ставатимуть дедалі очевиднішими, а суспільне невдоволення війною і бажання його озвучити можуть зрости.

Як повідомляє Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ від початку війни – близько 29,2 тис. осіб, 204 літаки, 170 гелікоптерів, 1293 танки та 3166 броньованих машин.

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент рф Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках:

YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine