Окупанти призначили нову «директорку» лікарні у Новій Каховці, яка не змогла зробити кар’єру в Одесі

Російські загарбники самовільно «відсторонили» директорку Новокаховської центральної міської лікарні Наталю Гончарову. Вони представили колективу лікарні нову «директорку». Нею стала жителька Одеси Грибовська Катерина Вікторівна. Останнє місце її роботи – Одеська обласна психіатрична лікарня №2.

За даними Центру журналістських розслідувань, співробітникам лікарні зачитали «наказ» про її «призначення», виданий самопроголошеним «керівником департаменту охорони здоров’я» області Вадимом Ільмієвим 16 червня. 

«Катерина Грибовська коротко розповіла медичним працівникам про перехід на систему Семашко, виплату зарплати в рублях», – написали пропагандистськи ЗМІ.

Представив «директорку» лікарні місцевий колабораціоніст Роман Пашкевич, який, судячи з офіційного сайту Новокаховської територіальної громади, досі обіймає посаду начальника організаційного відділу міськради.

Сама Катерина Грибовська народилася в Новій Каховці 27 грудня 1983 року. З 2005 до 2013 року була зареєстрована ФОПом і займалася сімейним бізнесом – Грибовські мали відому на той час мережу магазинів побутової техніки «Гривія». Після того майбутня «директорка лікарні» переїхала до Одеси.

 Як вказано на офіційному сайті закладу, Катерина Грибовська досі працює там «завідувачкою дитячим психіатричним відділенням, є психіатром вищої категорії, має понад 15 років досвіду роботи за спеціальністю».

«Вона з дуже відомої в Новій Каховці родини. Її батько Віктор Грибовський багато років очолював місцевий психіатричний диспансер і завжди жалівся, що доньці не дають жодного просування в кар’єрі. Катерина завжди прагнула чимось керувати, мріяла очолити лікарню. Тож коли їх сімейний бізнес десь на початку 2010-х років почав занепадати, вона вирішала спробувати щастя в Одесі. Але й там щось пішло не так, керувати якоюсь лікарнею їй там теж не вдалося. А брат переїхав до Москви і відтоді живе там», – на умовах анонімності розповіла близька знайома родини Грибовських.

Як повідомляв Центр журналістських розслідувань, 15 червня окупанти оголосили про новопризначеного «керівника» комунального асфальтового заводу в Новій Каховці. Ним став власник однієї з місцевих служб таксі Володимир Стародубцев.

Матеріал підготовлено ГО «Інформаційний прес-центр» в рамках проекту IWPR за підтримки Європейського Союзу та МЗС Норвегії.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент рф Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках:

YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine