рф знімає зі зберігання стару техніку на Сахаліні і в Калінінграді – Міноборони України

Новини

рф знімає зі зберігання озброєння і військову техніку у найвіддаленіших регіонах, таких як Калінінградська область і острів Сахалін, щоб потім відправляти на війну з Україною.

Про це заявив речник Міноборони Олександр Мотузяник.

«Для поповнення поточних втрат у техніці росіяни знімають зі зберігання необхідні зразки озброєння та військової техніки», – сказав він.

За його словами, вживаються заходи щодо зняття зі зберігання, відновлення, підготовки до відправлення, транспортування до районів оперативного призначення, а також подальшого застосування рф озброєння та техніки.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент рф Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках:

YouTubeFacebook, TelegramTwitter