Український борщ визнаний об’єктом культурної спадщини ЮНЕСКО

Новини

Український борщ 1 липня внесений до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко у Telegram.

За його словами, 1 липня на 5-му позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини за зверненням МКІП елемент «Культура приготування українського борщу» було внесено до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

«Битва за борщ була розпочата ще до війни. І скільки б Маша Захарова не розповідала, що «книги з кулінарії заборонялися, а рецепт страви тримали в таємниці та забороняли готувати» і взагалі наш борщ – це «прояв екстремізму та нацизму», цей «прояв екстремізму» тепер офіційно український, і офіційно під охороною ЮНЕСКО», – написав Ткаченко.

«Але ми із задоволенням будемо ділитися борщем і його рецептами зі всіма цивілізованими країнами. Та й з нецивілізованими теж, щоб у них було хоч щось світле, смачне та українське. Але пам’ятайте та будьте певні – як у війні за борщ так і в цій війні ми переможемо», – додав очільник МКІП.

Він також подякував експертам Євгену Клопотенку, Марині Соботюк, Міністерству закордонних справ України.

В свою чергу перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова повідомила, що вперше в історії номінаційне досьє було розглянуто поза чергою «через воєнні дії в Україні, які відбуваються у реальному часі та реальну загрозу культурному елементу».

«Український борщ дерусифіковано! На позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО український елемент «Культура приготування Українського Борщу» включено до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує термінової охорони», – написала Джапарова у Twitter.

Нагадаємо:

  • У жовтні 2021 року Експертна рада з питань нематеріальної культурної спадщини рекомендувала міністерству культури та інформаційної політики України включити до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини «Культуру приготування українського борщу».