Основне покарання Зубков має отримати за рішенням українського суду за сприяння рф в окупації Криму – Чубаров

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров вважає, що засуджений в окупованому Криму власник сафарі-парка «Тайган» Олег Зубков основне покарання має отримати за рішенням українського суду за сприяння росії в окупації півострова.

Зубков

Олег Зубков, власник сафарі-парка «Тайган» у Криму Фото: pikabu

Про це Чубаров написав на своїй сторінці у Facebook.

Він нагадав, що у лютому 2014 року, у перші дні російського військового вторгнення до Криму, Зубков передав у користування бандитам з так званого «народного ополчення Криму», відомому як «самооборона Криму», автобус, що належав сафарі-парку «Тайган», які «виїжджали на ньому за адресами, де ними проводилися незаконні обшуки, погроми та арешти мирних жителів».

«У Криму окупаційний Білогірський районний «суд» засудив директора парку левів «Тайган» Олега Зубкова до двох років і трьох місяців позбавлення волі за звинуваченням у «наданні послуг, які не відповідають вимогам безпеки». Особисто я ефективністю бумерангу задоволений не повністю. Тому зробимо все, аби основне покарання Зубков отримав за рішенням українського суду після деокупації Криму», – наголосив голова Меджлісу.

Автобус сафарі-парку «Тайган», який в лютому 2014 року Олег Зубков передав «народному ополченню Криму» Фото: Facebook Рефат Чубаров

Як повідомлялось, 28 липня «Білогорський районний суд» окупованого Криму засудив бізнесмена, директора парку левів «Тайган» Олега Зубкова до 2 років та 3 місяці позбавлення волі та штрафу 255 тисяч рублів за інцидент, у якому від укусу тигра постраждала дитина.

Нагадаємо:

  • Олег Зубков підтримував окупацію Криму, в 2014 році під час захоплення півострова російськими військами він передав в дар представникам «самооборони Криму» автобус сафарі-парку «Тайган».
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine