В окупованій Новій Каховці підстрелили колаборанта Віталія Гуру, він помер

В окупованій Новій Каховці Херсонської області підстрелили призначеного окупантами так званого «заступника начальника ВЦА», колаборанта Віталія Гуру. Він у важкому стані в лікарні. Вирішується питання щодо переправлення колаборанта до окупованого Криму. Пізніше стало відомо, що колаборант помер.

виталий гура

Віталій Гура, колаборант

Про це пишуть російські пропагандистські ЗМІ.

«Невідомі розстріляли Гуру, ймовірно, з пістолета Макарова. На місці замаху виявлено стріляні гільзи від ПМ», – йдеться в повідомленні.

Як вказував журналіст Олег Батурін, до окупації міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко ініціював призначення Гури на посаду старости в Дніпрянах.

«Віталій Гура. Староста Дніпрянського старостинського округу Новокаховської територіальної громади Каховського району. Ходить, посміхається, радіє «асвабадітєлям». Чи не випадково його прізвище протитрували як російське? Гура з 2019 року працював головним механіком комунального підприємства «Міський водоканал», до цього був працівником ВАТ «Херсонгаз», КП «Теплові мережі». У 2020 році міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко ініціював його призначення на посаду старости в Дніпрянах», – повідомляв журналіст.

Читайте також: Посіпаки окупантів. Філіпчук, Леонтьєв, Клочко, Сивак і генічеські старости

  • Колаборанту Володимиру Сальдо, якого російські окупанти призначили головою окупаційної «адміністрації» Херсонської області, не змогли допомогти лікарі окупованого Криму. Його ввели медикаментозну кому та відправили на лікування до Москви.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine