Рада продовжила воєнний стан і загальну мобілізацію до 21 листопада

Верховна Рада підтримала внесені президентом Володимиром Зеленським законопроєкти і подовжила терміни дії воєнного стану та проведення загальної мобілізації на 90 діб – до 21 листопада 2022 року.

Верховна Рада України Фото: investigator.org.ua

Про це повідомив народний депутат від фракції «Голос» Ярослав Железняк у Telegram.

Він зазначив, що парламент підтримав законопроєкт №7664 про затвердження указу президента №573 від 12 серпня «Про продовження терміну дії воєнного стану в Україні», згідно з яким воєнний стан в Україні триватиме з 5:30 23 серпня 2022 року терміном на 90 діб до 21 листопада 2022 року.

Також Верховна Рада проголосувала за законопроєкт №7665 про затвердження указу президента №574 від 12 серпня, яким термін загальної мобілізації в Україні продовжується з 23 серпня на 90 діб.

Желєзняк додав, що за обидва законопрєкти проголосували по 328 нардепів.

Як повідомлялось, 22 травня Верховна Рада продовжила дію воєнного стану в Україні до 23 серпня 2022 року. Воєнний стан діє в Україні з 24 лютого через напад росії.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках:

YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine