Гауляйтера Муху для села Малокаховка на Херсонщині окупанти знайшли за оголошенням у газеті

На Херсонщині через брак кадрів охочих працювати на окупаційну «владу» росіяни змушені шукати колаборантів за допомогою оголошень в своїх пропагандистських газетах. Завдяки їм загарбникам вдалося знайти гауляйтера для села Малокаховка Каховської територіальної громади, якого вони охрестили «главою» неіснуючого «сільського поселення». Ним став місцевий невіглас на прізвисько «Муха».

Колаборант Роман Назаров на прізвисько «Муха» Фото з соцмережі

Центру журналістських розслідувань розповіли про це мешканці Малокаховки.

Справжнє ім’я гауляйтера села – Назаров Роман Павлович, 16 березня 1988 року народження. Він є співзасновником малокаховського громадського формування з охорони громадського порядку «Гриф». Однак місцевим він більш відомий як «Муха».

«В селі його ніколи не поважали. Це дуже пихата і малоосвічена людина: дай Бог, якщо він закінчив хоча б 8 класів. Він завжди мріяв чимось керувати і коли до нашої громади вдерлися російські окупанти, Муха почав бігати за гауляйтером Каховки Павлом Філіпчуком вимолювати для себе якусь «посаду» в селі. Нарешті, добігався і отримав своє. Всі місцеві в шоці від такого «призначення». Хоча воно й мало кого дивує, адже Філіпчук тягне за собою таких же довбнів як і він сам», – сказали ЦЖР мешканці Малокаховки.

Оголошення у пропагандиській газеті «Наша Каховка» про вакансії в окупаційній «владі» Малокаховки

Законно обраний староста села Леонід Каськович від «співпраці» з окупантами відмовився.

Як повідомляв ЦЖР, раніше російські загарбники «відсторонили» від займаної посади старосту Роздольного Каховської територіальної громади Тетяну Жужу і оголосили, що створюють тут «сельский совет». Його «председателем» вони призначили місцевого пенсіонера, колишнього члена давно мертвої Комуністичної партії України Забару Василя Павловича, 1948 року народження.

Матеріал створений за підтримки Ради Європи. Погляди, викладені в ньому, є відповідальністю його авторів і можуть не співпадати з офіційною політикою Ради Європи.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент рф Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine