Путін заявив про «приєднання до РФ» захоплених територій України

Президент РФ Володимир Путін заявив про «приєднання до РФ» захоплених українських Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей.

путин присоединил

Президент РФ Володимир Путін Фото: Reuters

«Сьогодні ми підписуємо договори про те, щоб ухвалити до складу Росії ДНР, ЛНР, Херсонську та Запорізьку область. Впевнений, що це рішення підтримає Держдума», – сказав він.

Колаборанти Денис Пушилін, Леонід Пасічник, Євген Балицький та Володимир Сальдо підписали «договори про приєднання до РФ», які не мають жодної юридичної сили.

У своїй промові він заявив про «помилку розвалу СРСР» та про «мільйони людей, які прийшли проголосувати на референдумі» на окупованих територіях.

Путін закликав українську владу «сісти за стіл переговорів, щоб закінчити війну».

путин

Далі президент РФ пообіцяв «відновити все, що було зруйновано війною».

Путін звинуватив Захід у всіх проблемах та «бажанні поневолити Росію». Поскаржився на санкції ЄС та США, заявивши, що «від цього втратять самі Західні еліти». Путін звинуватив «англо-саксів» у «терактах» на «Північних потоках».

Як повідомлялось, опубліковані результати так званих «референдумів» про входження до складу РФ на окупованих територіях Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей України, які російські загарбники проводили з 23 по 27 вересня.

***

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine