На Кіровоградщині російські ракети влучили у важливі енергетичні об’єкти

Новини
Фото: facebook.com/npcukrenergo

У Кіровоградській області російські ракети 22 жовтня влучили у важливі енергетичні об’єкти у Кропивницькому та Голованівському районах. Населення просять скоротити споживання електроенергії.

Про це повідомив голова Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович у Telegram.

«Ворог завдав ракетних ударів по важливих енергетичних об’єктах у Кропивницькому та Голованівському районах. Звертаюсь до усіх підприємств, особливо до власників великих торговельних об’єктів, мереж, закладів громадського харчування, і прошу усіх жителів області суттєво скоротити споживання електроенергії», – написав Райкович.

Він зазначив, що в області вже є відключення від електроенергії та про можливі перебої з постачанням електроенергії.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter