Шойгу лякає світ, що РФ збирається «капітально розбудовувати ядерні сили»

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що його відомство у 2023 році буде «капітально розбудовувати ядерні сили РФ».

«Наступного року особливу увагу приділимо капітальній розбудові в інтересах ядерних сил», – заявив він російським ЗМІ.

Також Шойгу додав, що на території України збройні сили РФ тестують нові способи застосування ракетних військ і артилерії.

За його словами, насамперед це стосується використання «розвідувально-ударних вогневих комплексів – безпілотні літальні апарати, а також сучасні та перспективні зразки озброєння».

Російський міністр оборони зазначив, що з урахуванням досвіду війни в Україні «вдосконалюється і контрбатарейна боротьба як одне з основних завдань вогневого ураження противника».

За словами Шойгу, до її виконання залучено далекобійні реактивні артилерійські системи «Торнадо-С» і артилерійські системи великої потужності «Малка» – вони нібито ефективно уражають «іноземні реактивні та артилерійські системи».

Глава Міноборони РФ також запропонував застосовувати на війні в Україні «перспективні озброєння».

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine