Бізнес ексмера Генічеська Тулупова зареєструваний за російським законодавством і сплачуватиме податки Росії

Новини
Магазин «Рибалка» в довоєнному Генічеську, який належить сім’ї Олександра Тулупова, Фото з відкритих джерел

Родинний бізнес ексмера Генічеська Олександра Тулупова продовжує працювати і в окупованому росіянами місті. В грудні його зареєстрували за російським законодавством і тепер він сплачуватиме податки країні-агресорці, яка щодня атакує мирне населення України та вчиняє численні воєнні злочини.

Як свідчать місцеві жителі, магазин «Рибалка» у Генічеську, що належить сім’ї Тулупових, продовжує працювати, повідомляє Медіацентр «IPC-Південь».

Кореспонденти Медіацентру з’ясували, що дружина ексмера Генічеська – Наталя Тулупова у грудні 2022 року включена в єдиний російський реєстр індивідуальних підприємців. Реєстрацію зафіксувала фейкова установа – російське «управління федеральної податкової служби в Херсонській області». При цьому Тулупова не оформила громадянство РФ.

Основним видам діяльності індивідуальної підприємниці Наталії Тулупової вказана роздрібна торгівля спортивним інвентарем у спеціалізованих магазинах. Такий самий вид діяльності вказаний і в єдиному державному реєстрі України, де Тулупова значиться як діюча ФОП.

Як повідомлялось, місто Генічеськ, розташоване на Азовському узбережжі Херсонщини, було окуповане 24 лютого – в перший день повномасштабної війни Росії проти України.

Як писав ЦЖР, 12 березня міський голова Генічеська Олександр Тулупов, а слідом за ним — і його заступники та 11 із 16 старост склали повноваження. Відомо, що рішення було прийняте Тулуповим після зустрічі з представниками російських окупантів, які вимагали або співпрацю, або відставку.

3 червня президент України Володимир Зеленський підписав указ №387/2022 про створення Генічеської міської військової адміністрації Генічеського району Херсонської області. Начальником Генічеської міської військової адміністрації президент призначив Євгеній Родіонов, який був заступником голови Чорнобаївської сільради Херсонської області, та якого у травні окупанти понад 10 днів тримали у полоні.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.