Інтеграція РФ окупованих територій навряд чи вплине на ситуацію на фронті — розвідка Британії

Новини
ЮВО

Включення РФ окупованих територій України до свого Південного військового округу не вплине на ситуацію на фронті, оскільки на війну проти України Москва направила сили з усіх військових округів РФ і для управління ними створила спеціальний штаб.

Про це йдеться у зведенні британської розвідки, опублікованому Міністерством оборони Великої Британії.

Окуповані території Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей «включені» в зону відповідальності Південного військового округу РФ. В це ж військове об’єднання входять також окуповані Крим і Севастополь.

«Цей крок підкреслює прагнення російських військових інтегрувати нещодавно окуповану територію в довгострокову стратегічну позицію. Однак навряд чи це матиме негайний вплив на кампанію, оскільки наразі Росія розгортає сили з усіх військових округів РФ, командування якими здійснює спеціально створений штаб», – зазначили в британській розвідці.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.