У РФ організацію КримSOS віднесли до «небажаних»

Новини
КримSOS

Постійна представниця президента в АРК Таміла Ташева заявила щодо внесення Генпрокуратурою Росії неурядової організації КримSOS в реєстр «небажаних», що таке «офіційне визнання» ефективності її діяльності мотивує працювати далі.

«Дійсно, мета «КримSOS» завжди була не просто про захист прав людини, а деокупацію Криму та роботу з наслідками війни. Що ж, таке «офіційне визнання» ефективності діяльності мотивує працювати далі», – заявила Ташева.

В Генпрокуратурі РФ заявили, що КримSOS «становить загрозу конституційному ладу і безпеці Російської Федерації». Там кажуть, що цілі діяльності організації – деокупація і реінтеграція Криму «спрямовані на порушення територіальної цілісності Російської Федерації».

Також з початку війни проти України, скаржаться росіяни, КримSOS начебто бере активну участь в інформаційній кампанії, «спрямованій на дискредитацію Збройних сил РФ».

«Вітаю своїх колег з таким «визнанням», разом з якими ми заснували КримSOS та всіх, хто зараз працює у ініціативі й продовжує її діяльність, спрямовану на деокупацію та реінтеграцію нашого Криму, та, можливо, трішки на руйнування Росії», – заявила Ташева.

Таміла Ташева – співзасновниця громадської організації «КримSOS».

  • КримSOS створена 27 лютого 2014 року. Діяльність організації спрямована на висвітлення незаконності окупації Криму та репресивної політики РФ стосовно кримчан, підтримання зв’язків півострова з материковою Україною, а також консолідацію українського суспільства через захист прав, свобод та iнтepeciв внутрiшньо перемiщених осiб (ВПО) й інших людей, котрі постраждали внаслідок війни.