На окупованих територіях працюватимуть російські прокурори, бо не вдалося набрати достатньо колаборантів – Центр нацспротиву

Новини
прокурор рф

Росіяни не можуть знайти колаборантів для наповнення каральних органів на тимчасово окупованих територіях України.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

23 березня президент РФ В. Путін підписав указ №187 «Об особенностях поступления на службу в органы и организации прокуратуры РФ на территориях ДНР, ЛНР, Запорожской области и Херсонской области».

Документ визначає особливості прийому громадян РФ на «службу» в органи «прокуратури», утворені окупантами на ТОТ сходу та півдня України.

До 1 січня 2026 року на «службу» до органів та організації російської «прокуратури» на ТОТ сходу та півдня України прийматимуть громадяни Росії, які пройдуть так звану медичну комісію без складання будь-яких іспитів. Наразі, російські прокурори працюватимуть у форматі відряджень.

«Таке рішення – це черговий доказ відсутності підтримки окупантів серед цивільного населення на ТОТ. Раніше, Центр національного спротиву повідомляв, що ухвалили рішення відправляти працівників фсб, поліції, мвс та прокуратури з території рф. Причина все та ж – відсутність охочих працювати на ворога», – йдеться у повідомленні.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter