Росіяни з рідної гауляйтеру Алєксєєнку Кубані обіцяють збудувати житловий квартал у Генічеську. Просять нести їм житлові сертифікати

Новини
Андрій Алєксєєнко, так званий “голова уряду” окупованої частини Херсонської областіФото: expertsouth.ru

Російські підприємці обіцяють збудувати в окупованому Генічеську 21 п’ятиповерхівку і вручати ключі від квартир вже в кінці цього року. Джерела фінансування не розголошуються, але бізнесмени з Краснодару закликають мешканців Херсонщини  нести їм житлові сертифікати і брати кредити в банках, а місцевих підприємців –  вкладатись у будівництво, тобто, стати інвесторами їхніх фантастичних планів. 

Про це повідомляє телеграм-канал Генічеськ ua.

«Херсонські зрадники разом з чиновниками-окупантами продовжують хапатися за різні об’єкти, аби розпиляти бюджетні гроші. То вони за проектом Сальдо-Хуснулліна “побудували” на Арабатській стрілці віджатий у клініки професора Козявкіна “урядовий квартал”. То “будують нові  дороги” в Генічеському районі, а насправді, латають ямковим ремонтом і чистять узбіччя. 

Тепер окупаційна адміністрація вирішила  побудувати новий житловий квартал у Генічеську. Зрадник Сальдо і Алєксєєнко (десантований на посаду “голови уряду” окупованої частини  Херсонщини  краснодарський корупціонер) уже зустрілись з “інвестором” – неназваними людьми з  будівельної компанії “Приазовье Инвест”, – пише видання.

ЇЇ юридична адреса – м.Генічеськ, вулиця Соборна, будинок 22/16 (це центр міста, в цьому будинку знаходиться  магазин «Лакомка»). Але ця «генічеська» фірма свіжоспечена, зареєстрована лише 8 лютого 2023 року. Її засновник – “Ассоциация строительства и развития дорожно-строительной инфраструктуры”. Обидві юрособи нічого спільного з Генічеськом і Приазов’ям, яке вони вписали в назву, не мають. 

Засновники будівельної асоціації в реєстрі не вказані, головою правління є Косєнко Владіслав Пєтрович, а його заступником – Курков Міхаіл Владіміровіч. Косєнко з засновником двох пітерських і однієї краснодарської фірми, а Курков – співзасновником двох фірм з мінімальним уставником в окупованому  Сімферополі і Краснодарі. 

«І що примітно:  “Ассоциация строительства и развития дорожно-строительной инфраструктуры” зареєстрована в Краснодарі. Ой, яке випадкове співпадіння! Голова “уряду” окупованої частини Херсонщини Алєксєєнко теж із Краснодара! Запасаємось попкорном –  попереду великий розпил!», – йдеться в повідомленні.

У соцмережах “генічеська” компанія з росіянами у засновниках малює фантастичні плани: збудувати 21 п’ятиповерховий будинок в місті  і вже до кінця 2023 року видати перші ключі новим мешканцям.

«За які гроші? В уставному капіталі цього “інвестора”  усього мільйон дерев’яних, його засновник – неприбуткова організація. Відгадка – у рекламних повідомленнях: зальотні кубанці заманюють мешканців Херсонщини  нести їм житлові сертифікати і брати кредити в банках, а підприємців –  вкладатись у будівництво, тобто, стати інвесторами їхніх фантастичних планів», – додає Генічеськ ua.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.