Росіяни влаштували навчання зі стріляниною серед житлових будинків у Новофедорівці

Новини
Росіяни влаштували навчання зі стріляниною серед житлових будинків у Новофедорівці. Фото: Крымский ветер

У Новофедорівці в окупованому Криму біля житлових будинків бігають люди та стріляють з автоматів, лякаючи місцевих мешканців. Від звуків пострілів спрацьовує сигналізація припаркованих поруч автомобілів.

«Радник голови» Криму Олег Крючков повідомив, що у Новофедорівці у Сакському районі проходять навчання. Як це виглядає дивіться у відео нижче:

«Відео, яке розганяє українські канали зі стріляниною в селищі, це навчання військових, узгоджені з правоохоронними органами. Стріляють звичайно ж холостими!», — пише проросійський блогер Олександр Таліпов.

Селище Новофедорівка — це Сакський район, там знаходиться військовий аеродром. Детальніше про це у матеріалі Евгенія Лешана Тут може бути «бавовна»: Сакський район і Євпаторія.

Нагадаємо:

  • У Новофедорівці в окупованому Криму місцеві жителі 18 вересня 2022 року повідомляли про вибухи. Як повідомили читачі Центру журналістських розслідувань, вранці о 06:36 було три «бавовни».
  • 9 серпня 2022 року на авіабазі російських окупантів у Новофедорівці було знищено 15 літаків. Як стало відомо Центру журналістських розслідувань, місцеві жителі нарахували 10 «прильотів» по авіабазі — «ракети летіли без звуку».