В Україні для переселенців і ветеранів запускають освітню програму з електронної комерції

В Україні стартує програма E-Export Intensive, яка покликана залучити до електронної комерції переселенців, ветеранів і підприємців, що постраждали через війну.

Про це повідомляє Мінекономіки.

Навчальний курс допоможе ознайомитися зі всіма аспектами роботи в сегменті e-commerce, зокрема з відкриттям магазину і здійсненням перших продажів на найпопулярніших платформах eBay, Etsy, Amazon, Shopify.

18 травня відбудеться окремий захід, на якому презентують низку грантових можливостей. Зокрема, гранти для ветеранів і другого з подружжя на розвиток або створення власного бізнесу, а також гранти для малих і середніх підприємств. Зареєструватися на семінар можна за посиланням.

E-Export Intensive протягом червня-липня передбачає серію безкоштовних практичних вебінарів. Долучитися до навчального процесу можна, попередньо зареєструвавшись онлайн.

Програма E-Export Intensive реалізована на базі проєкту Укрпошти Е-Export School за підтримки Міністерства економіки, Міністерства цифрової трансформації, Офісу з розвитку підприємництва та експорту, національного проєкту Дія.Бізнес, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», компаній Payoneer і Disqover Agency.

Мінсоцполітики розпочало фінансування допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам. На виплати вже направлено майже 578 млн гривень. Також продовжено до кінця квітня термін подання заяв на отримання допомоги.

Як повідомлялося, якщо ви отримували пенсії та субсидії через Укрпошту, не виїжджали і знаходитесь на своєму постійному місці проживання — чекайте на свою пенсію, соціальну виплату або субсидію вдома. Або ж її можна забрати у відділенні згідно зі звичайним графіком виплат від Укрпошти. Однак дати виплат можуть бути перенесені залежно від стану бойових дій, але Мінсоцполітики наголошує, що вони обов’язково будуть.

Перевірити роботу відділень Укрпошти у вашому регіоні можна за цим посиланням.

Якщо ж ви виїхали з місця фактичного проживання, зателефонуйте:

  • до Контакт-центру Укрпошти за номером телефону 0 800 300 545 та оберіть кнопку 2 — розділ «Пенсії, соціальні виплати та субсидії» (усі дзвінки безкоштовні);
  • або до Пенсійного фонду України за номерами телефонів, які розміщені за посиланням або передайте інформацію через електронний кабінет. Ви зможете отримати пенсію в іншому місці.

Якщо людина поки не визначилася з місцем отримання виплати та бажає її отримати на будь-якому автоматизованому відділенні Укрпошти, до якого буде доступ, громадян просять повідомити про це оператору.

Якщо ви отримуєте пенсії та субсидії через банківські установи, та не маєте зараз можливості зняти з картки готівку, можна скористатися такі сервіси Укрпошти:

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine