Активіста Руслана Люманова в Криму викрадала ФСБ, його вже відпустили, він прямує додому

Кримськотатарського активіста Руслана Люманова, який несподівано зник в окупованому Криму 24 травня, викрадала і насильно утримувала ФСБ. Зараз його вже відпустили і він прямує додому.

Руслан Люманов, кримськотатарський активіст

Про це повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у Facebook.

«Щойно повідомили з окупованого Криму: з’ясувалося, що зниклого вчора, 24 травня, о 13.00 Руслана Люманова, батька п’ятьох дітей, кримськотатарського активіста, викрала ФСБ Росії, яка й утримувала його насильно до сьогоднішнього вечора. Ми поки не маємо інформації про те, що спричинило взяття Руслана Люманова заручником, як не знаємо поки, що від нього вимагали карателі з ФСБ», – написав Чубаров.

Він додав, що саме зараз, як повідомили з Криму, Руслан Люманов спрямує додому.

Громадський діяч Руслан Люманов активно допомагає сім’ям політв’язнів у Криму. У грудні 2018 року він разом з першим заступником голови Меджлісу Наріманом Джеляловим та іншими волонтерами приїхав з тимчасово окупованого Росією Криму до Москви, щоб передати зібрані на півострові гроші, речі та продукти військовополоненим-морякам ВМС України, кинутим до Лефортівської в’язниці ФСБ Росії після того як були захоплені російськими військовими під час нападу на катери ВМСУ біля Керченської протоки у листопаді 2018 року.

Нагадаємо:

  • 25 травня 2023 року стало відомо, що в окупованому Криму зник кримськотатарський активіст Руслан Люманов, який з 24 травня не виходив на зв’язок.
Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine