Українські морпіхи показали, як підривають мінні загородження разом із російськими військами

Новини

Морпіхи 36-ї бригади імені Білинського поділилися архівним відео початку наступальних дій на півдні про те, як долаються мінні укріплення ворога.

Про це повідомляє пресслужба 36 ОБрМП.

«Як морпіхи-інженери 36 окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського разом із побратимами проривають мінно-вибухові загородження ворога – то справжнє мистецтво. Підійти під пряму наводку протитанкових засобів, перед переднім краєм оборони противника всмалити тонну пластиду, щоб окупантів розібрати на атоми».

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі зазначає, що наступ Збройних Сил України не провалився, хоч і відбувається повільніше, ніж очікували. Сили оборони перетнули головну першу лінію оборони росіян.

Він зазначив, що Сили оборони України ще мають велику бойову міць і наступ не закінчено.

«Поки що занадто рано судити про успіх або провал атаки. Очевидно, що поки досягнуто часткового успіху. Швидкість атаки була повільнішою, ніж я думав, але це не рідкість на війні, оскільки війна на папері відрізняється від війни в реальності», – наголосив Голова Об’єднаного комітету начальників штабів США.

Він також додав, що «коли гинуть люди, а на землі знищуються танки та протипіхотна броня, а ви проходите крізь справжні драконові ікла та справжні міни, справи йдуть повільніше, тому що на кону стоять життя людей».

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові: план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився, російська армія відступила від столиці, зазнала нищівної поразки на Харківському напрямку, у листопаді 2022 року ЗСУ звільнили Херсон і правобережжя області. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України. 

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter