Російські окупанти на Херсонщині викрали тренера з пейнтболу Павла Зозулюка і погрожують відправити його за грати пожиттєво

Новини
Павло Зозулюк, житель Каховки, тренер з пейнтболу. Фото з соцмереж

Російські окупанти на Херсонщині вдруге незаконно позбавили волі 42-річного мешканця Каховки Павла Зозулюка, тренера з пейнтболу. З 26 липня його тримають за ґратами і погрожують посадити пожиттєво.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на друзів Павла Зозулюка.

Павла Зозулюка вдруге викрали з його будинку в Каховці 26 липня близько 9 години ранку. За словами його друзів, Павла забрали дев’ять російських військових на очах у хворого батька і вивезли у невідомому напрямку.

«Нещодавно його привозили додому під конвоєм, всього синього від побоїв, з переламами. Брали у нього якісь «зізнання» на папірцях. Зараз його тримають чи то в Чаплинці, чи то в Генічеську. Все, що вдалося дізнатися рідним Павла Зозулюка – що його звинувачують за якимись трьома статтями кримінального кодексу РФ і погрожують відправити за ґрати на строк від 12 років до пожиттєвого терміну», – розповіли ЦЖР близькі Павла.

За їхніми словами, Павла Зозулюка вперше незаконно позбавляли волі взимку 2022 року. Тоді росіяни тримали його в заручниках три тижні. 

Павло Зозулюк відомий багатьом у Каховці і сусідньому Таврійську як тренер з пейнтболу.